Wizytówki

Kiedy mówimy, czym się zajmujemy, rozmówcy reagują często niedowierzaniem:

- Projektujecie wizytówki? Ale jeszcze pewnie coś innego – jakieś ulotki, katalogi?
- Nie, tylko wizytówki. Codziennie, przez całe dnie, od piętnastu lat.
- I macie tylu klientów???
- Tak, ponieważ dla wielu firm to wizytówki są najważniejsze.

Po takiej wymianie zdań zaczyna się na ogół ciekawa rozmowa o wizytówkach – od ich historii, poprzez projektowanie i niezwykłe możliwości współczesnej poligrafii, aż do całego rytuału związanego z ich wręczaniem.

Bowiem ulotki, katalogi i broszury są świetne w masowych, „automatycznych” kontaktach biznesowych. Jednak tam, gdzie firma chce dotrzeć bezpośrednio do konkretnego odbiorcy i nawiązać stabilne, biznesowe relacje – właśnie bileciki z nazwiskiem i danymi kontaktowymi okazują się nieocenione.

Nie bez powodu ekskluzywne wizytówki stają się domeną ludzi biznesu, świata kultury, sztuki, dziennikarzy czy polityków. Brak wizytówki jest biznesowym faux pas. Jej banalność również.

Ofertę ekskluzywnych wizytówek kierujemy do przedsiębiorstw i specjalistów o wysokiej świadomości marketingowej i biznesowej. W naszej pracy kierujemy się zasadą „wszystko albo nic” - zarówno projekt, jak i wydruk muszą być perfekcyjnie przygotowane; w przeciwnym razie w ogóle nie podjęlibyśmy się realizacji zlecenia.