O nas

Jesteśmy pasjonatami wizytówek. Zawodowo zajmujemy się ich projektowaniem i produkcją, a prywatnie śledzimy najnowsze światowe trendy i obserwujemy poczynania najlepszych designerów. Może dlatego nie umiemy już patrzeć na bileciki jak na zwykłe kartoniki z danymi kontaktowymi. Zamiast tego dostrzegamy w nich skondensowaną historię firmy lub człowieka, który tę wizytówkę wręcza.

Gdyby Twoja wizytówka mogła mówić – co powiedziałaby o Tobie? Jakie niosłaby z sobą przesłanie? Czy składałaby obietnice: „można mi zaufać”, „zawsze daję z siebie 100% zaangażowania”, „wiem wszystko o mojej branży”? Czy patrząc na nią można wyczuć, co jest dla Ciebie ważne, jakimi celami i wartościami kierujesz się w biznesie?

W rękach utalentowanych projektantów wizytówki zamieniają się w prawdziwe dzieła sztuki. O ich artyzmie decyduje jednak nie tylko zamysł, ale także wykonanie. Dlatego podczas produkcji wizytówek korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości papieru, najlepszych matryc do druku, farb oraz folii od producentów polskich i niemieckich. Zamiast masowej produkcji wybieramy staranne dopracowanie każdego projektu.